S kým spolupracujeme?

S partnery nebo zaměstnanci, současnými i budoucími jednáme vždy přímo a na rovinu. Při výběrovém řízení uchazečů klademe největší důraz na informace, které nám nejvíce napoví, jakou praxi a zkušenosti uchazeč má, jakou měl v minulosti pracovní morálku apod. Díky tomuto přístupu můžeme našim partnerům vždy nabídnout vhodnou pracovní sílu v relativně krátkém časovém horizontu. Důvěra – to je náš cíl při spolupráci s našimi partnery a zaměstnanci.Kdo jsme?

Jako agentura práce se pohybujeme se na trhu práce již několik let. Jako zakladatelé firmy HERT Invest s.r.o. uplatňujeme naše zkušenosti v oblasti lidských zdrojů, pracovního poradenství a agenturního zaměstnávání. Zaměřujeme se především na domácí trh práce, ale vlastníme i oprávnění k umisťování našich zaměstnanců na celém území Evropské unie. Naším záměrem je aplikovat naše zkušenosti - správně naslouchat, pečlivě vybírat, co nejlépe komunikovat a tím do budoucna úspěšně posouvat naši společnost na trhu práce. Našim partnerům nabízíme kvalifikované a spolehlivé zaměstnance, kteří nejvíce vyhovují jejich požadavkům.


Dozvědět se víceZaručujeme kvalitní pracovní sílu v krátkém časovém intervalu s nízkou mírou fluktuace.Zařídíme a zpracujeme za Vás veškeré administrační a pracovně-právní záležitosti, jako je podpis a ukončení pracovní smlouvy, mzdovou a sociální agendu, rámcové smlouvy.Vybíráme kandidáty tak, aby co nejvíce vyhovovali specifickým požadavkům klienta.

Kontakty

 • HERT Invest s.r.o.
  Praha - Nové Město, Na Florenci 1332/23,
  PSČ 110 00
  IČ:24175234, DIČ: CZ24175234

 • Napíšte nám:
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Volajte na:
  +420 739 375 502

Náborová kancelária

 • HERT Invest s.r.o.
  Námestie Ľudovíta Štúra 8,
  957 01 Bánovce nad Bebravou


 • Personal asistant
   -  Veronika Vöröšová
 • +421 905 505 305,
     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zamestnávame pre

София Дървен материал цени

София Дъски цена